Ostukorv


Hetkel oleme määramata aja PUHKUSEL ja tellimusi vastu ei võta! 🙂 Vabandame!


ENNE TELLIMIST TUTVU ALLJÄRGNEVA INFOGA!

Esemete valmimisaeg on ca 2 nädalat (v.a. stanged ja kastid, nende valimisaeg on alates 3 nädalat)! Torditopperid valmivad ca 1-1,5 nädala jooksul (küsi lisainfot, kui on kiiresti tarvis!) See ei kehti eraldi märgistusega “kohe olemas” olevatele esemetele (need postitame 2-3 tööpäeva jooksul)! Kui sooviksid mõnda eset varem kätte saada, palun uuri, kas see on võimalik!

Küsimuste korral kirjuta/ helista julgelt!

Kui Sul on kindlasti teatud kuupäevaks miskit tarvis, kirjuta see palun kommentaari lahtrisse, et saaksime sellega võimalusel arvestada! Palun arvesta, et me ei saa seda 100% garanteerida.

Kõik tellitud esemed valmivad käsitööna peale tellimuse esitamist 😊. Kuna tellimused valmivad käsitööna (eeldavad planeerimist, projekteerimist, lõikamist, lihvimist, värvimist jms – ehk protsesse ning tegemisi, mida ei oskaks esmapilgul aimatagi 🙂 ), mitte masstoodanguna, on nende täitmine ajamahukas. Lisaks on meil alati järjekorras ka teised tellimustööd ning seetõttu ei saa me tagada tellitud eseme valmimist nt järgmiseks päevaks. Loomulikult tahaksime kõik tellimused teha valmis nii ruttu, kui võimalik, aga paraku on ka meie ressurss piiratud.. me anname alati endast parima, et Sinu tellitu jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti, kuna mõistame, et tegelikult soovisid tellitut piltlikult öeldes juba “eile” ♥

Tellimuse kinnitused ei taha mingil põhjusel @hotmail ning @mail e-posti aadressidele kohale jõuda – aga ära muretse, tellimuse info jõuab meieni ikka!

Kui Sul on küsimusi, ole hea ning kirjuta või helista meile – vastame rõõmuga! ♥
Aitäh!
Sinu Graf Disain

Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi