fbpx

Puidust kahanev luik

21,90

Imeilus puidust luik – lapsele arendav mänguasi või ilmestav sisekujunduselement. Laps saab õppida esemete järjestamist väikesemast suuremani ning ka seeläbi erinevaid kujundeid luua, arendab motoorikat ja kujutlusvõimet. Lisaks asetatav näiteks riiulile või lauale sisekujunduselemendina või lapseliku dekoratsioonina.

Kirjeldus

Omamoodi arendavad mänguasjad väikelastele

Puidust arendav mänguasi või sisekujunduselement. Luige detaile saab mitmel moel kasutada, neid järjestada, virnastada või muul moel kujundeid luua, lase lapse fantaasial lennata!  Omanäoline puidust virnastatav luik on põnev element lapsele, millega luua erinevaid kujundeid, harjutada tasakaalu, õppida käe-silma koordinatsiooni ning asetada esemeid järjestikku väikesemast suuremani. Pakub lapsele tegevust ning mängulusti, on lapselik ja põnev aksessuaar ka riiulile asetatuna.

Kui soovid sellist roosades toonides luike nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta, saadame Sulle sel juhul vaikimisi roosa luige.

VALI ISE VÄRV:
Sobivad värvitoonid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase luigekombinatsiooni saata, seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉 Kõikide detailide toonid võid erinevad valida!
Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Vaata ka meie teisi virnastatavaid tooteid, vajutades siia.