Puidust nimega seinadekoratsioon “Õied” S suurus

95,00155,00

♥ eriti eksklusiivne dekoratsioon S suuruses
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ nimel värvitud kõik küljed
♥ valminud käsitööna
♥ imearmas ja efektne sisekujundusdetail

Puhasta

Kirjeldus

S suuruses ehk väikeses formaadis imekaunis ja pilkupüüdev seinadekoratsioon.

Ruumiline seinadekoratsioon on valmistatud paberist ja puidust, st lilled valmivad paberist ning nimesilt puidust. Kogu kombinatsiooni värvitoonid saab ise valida, nii puidust nime kui ka lillede värvitooni.

Pildil oleva seinadekoratsiooni maksumus koos puidust nimesildiga (klassikaline kirjastiil) on 95€ (hinna sees on kuni 6-täheline nimi). Kui nimi sisaldab rohkem, kui 6 nimetähte, lisandub hinnale 5€/täht (Tee ripp-menüüst vastav valik. +1 nimetäht vali juhul, kui nimes on 7 tähte, +2nimetähte juhul, kui 8 tähte jne. Kui ripp-menüüs pole piisaval arvul tähti, kirjuta meile ning vormistame tellimuse ise). Kui soovid kujundatud kirjastiiliga dekoratsiooni, on dekoratsiooni maksumuseks 105€ (iga lisatäht sellisel juhul 6€/täht). Selleks kirjuta meile eraldi (eri suuruses dekoratsioonide juures on näidispildid)!

Dekoratsiooni suurus:
Dekoratsiooni kogusuurus sõltub suuresti sellest, kui laialt see paigutada. Saab lilled ning nime üpriski lähestikku paigutada või niisamuti, kuis pildil. Suurem lill on 30cm, väiksemad ca 20cm, nimi lähtuvalt nime eripärast, aga esitähe kõrgus on ca 20cm.

Kõik detailid kinnituvad seinale kahepoolse teibiga. Dekoratsiooni kõik osad on eraldi pakitud, kaasa tuleb juhend (foto), mille alusel saab dekoratsiooni seinale asetada. Soovi korral saab dekoratsiooni paigutada ka omamoodi (ei pea paigutama õpetuse järgi).

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobiv värv nimele vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist. Samuti täpsusta, millistes toonides võiksid olla käsitöölilled.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Tellimuse kätte saamine (vali ostukorvis õige tarneviis!):
– Tellimuse saab kätte Tallinnas järele tulemisega (vali tarneviisiks “Tulen ise järele” – tellimuslehel küll märgitud Keilas, kuid kõik lilledekoratsioonid saab kätte Tallinnas) VÕI
Pakiautomaadiga (vali tarneviisiks “Smartpost – lilledekoratsioon”) VÕI
Kulleriga valitud tarneaadressile (vali tarneviisiks “Kullerteenus lilledekoratsioonile”)

Lilledekoratsioonide valmimise tähtaeg on alates 1 nädal, lõplik valmimisaeg sõltub lähtuvalt tellimuste mahust ja järjekorrast. Kui ootad lilledekoratsiooni teatud tähtajaks, anna sellest kindlasti märku, et saaksime sellega võimalusel arvestada.

Lisaküsimuste puhul kindlasti kirjuta, aitame rõõmuga! 🙂

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.

Lisainfo

Vali toode

Dekoratsioon, Dekoratsioon+1 lisatäht, Dekoratsioon+2 lisatähte, Dekoratsioon+3 lisatähte, Dekoratsioon+4 lisatähte, Dekoratsioon+5 lisatähte, Dekoratsioon+6 lisatähte, Dekoratsioon+7 lisatähte, Dekoratsioon+8 lisatähte, Dekoratsioon+9 lisatähte, Dekoratsioon+10 lisatähte, Dekoratsioon+11 lisatähte, Dekoratsioon+12 lisatähte