fbpx

Puidust nimega ruumiline lille seinadekoratsioon

100,00165,00

Eksklusiivne, omanäoline ja efektne ruumiline seinakaunistus toa seinale, mille värvitoonid saad ise vastavalt toa sisekujundusele valida. Imeline, lapselik ja põnev ruumiline sisekujundusdetail lapse toa seinale, mis teeb toa isikupärasemaks ja pilkupüüdvamaks!

Puhasta

Kirjeldus

Koostöös Floral Estoniaga käsitööna valminud seinadekoratsioon – omanäoline ja isikupärane dekoratsioon lapse tuppa.

Ruumiline seinadekoratsioon on valmistatud paberist ja puidust, st lilled valmivad paberist ning nimesilt puidust. Kogu kombinatsiooni värvitoonid saab ise valida, nii puidust nime kui ka lillede värvitooni.

Piltidel oleva seinadekoratsiooni maksumus koos puidust nimesildiga on 100€. Hind sisaldab kuni 8 tähemärki. Kui nimi sisaldab rohkem, kui 8 nimetähte, lisandub hinnale 5€/täht.

Dekoratsiooni suurus:
Dekoratsiooni kogusuurus sõltub suuresti sellest, kui laialt see paigutada. Saab lilled ning nime üpriski lähestikku paigutada või niisamuti, kuis pildil. Suurem lill on 30cm, väiksemad ca 20cm, nimi lähtuvalt nime eripärast, aga esitähe kõrgus on ca 20cm, väikese tähe kõrgus ca 10cm.

Kõik detailid kinnituvad seinale kahepoolse teibi või tugevama maalriteibiga. Dekoratsiooni kõik osad on eraldi pakitud, kaasa tuleb juhend (foto), mille alusel saab dekoratsiooni seinale asetada. Soovi korral saab dekoratsiooni paigutada ka omamoodi (ei pea paigutama õpetuse järgi).

Tellimuse valmistamise aeg on alates 1 nädal. Ehk siis kõige kiiremini saab kätte 1 nädalaga.
Tellimuse saab kätte Tallinnas järele tulemisega või mujale Eestis kulleriga tellimust vormistades vali ostukorvis vastav transpordiviis, pakiautomaati paraku pakk ei mahu.

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.

Lisainfo

Vali toode

Dekoratsioon, Dekoratsioon+1 lisatäht, Dekoratsioon+2 lisatähte, Dekoratsioon+3 lisatähte, Dekoratsioon+4 lisatähte, Dekoratsioon+5 lisatähte, Dekoratsioon+6 lisatähte, Dekoratsioon+7 lisatähte, Dekoratsioon+8 lisatähte, Dekoratsioon+9 lisatähte, Dekoratsioon+10 lisatähte, Dekoratsioon+11 lisatähte, Dekoratsioon+12 lisatähte