Puidust nimega dekoratsioon “Taevakehad”

85,00

♥ nimega dekoratsioon
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ nimel värvitud kõik küljed
♥ valminud käsitööna
♥ imearmas sisekujundusdetail

Laost otsas

Kirjeldus

Ruumiline seinadekoratsioon on valmistatud paberist ja puidust, st lilled valmivad paberist ning nimesilt puidust. Kogu kombinatsiooni värvitoonid saab ise valida, nii puidust nime kui ka lillede värvitooni.

Pildil oleva seinadekoratsiooni maksumus koos puidust nimesildiga (klassikaline kirjastiil) on 85€ (hinna sees on kuni 6-täheline nimi). Kui nimi sisaldab rohkem, kui 6 nimetähte, lisandub hinnale 5€/täht – kirjuta meile ning vormistame sel juhul tellimuse ise. Kui soovid kujundatud kirjastiiliga dekoratsiooni, on dekoratsiooni maksumuseks 95€ (iga lisatäht sellisel juhul 6€/täht). Selleks kirjuta meile eraldi (eri suuruses dekoratsioonide juures on näidispildid)!

Kõik detailid kinnituvad seinale kahepoolse teibiga. Dekoratsiooni kõik osad on eraldi pakitud, kaasa tuleb juhend (foto), mille alusel saab dekoratsiooni seinale asetada. Soovi korral saab dekoratsiooni paigutada ka omamoodi (ei pea paigutama õpetuse järgi).

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobiv värv nimele vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist. Samuti täpsusta, millistes toonides võiksid olla käsitöölilled.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Tellimuse kätte saamine (vali ostukorvis õige tarneviis!):
– Tellimuse saab kätte Tallinnas järele tulemisega (vali tarneviisiks “Tulen ise järele” – tellimuslehel küll märgitud Keilas, kuid kõik lilledekoratsioonid saab kätte Tallinnas) VÕI
Pakiautomaadiga (vali tarneviisiks “Smartpost – lilledekoratsioon”) VÕI
Kulleriga valitud tarneaadressile (vali tarneviisiks “Kullerteenus lilledekoratsioonile”)

Lilledekoratsioonide valmimise tähtaeg on alates 1 nädal, lõplik valmimisaeg sõltub lähtuvalt tellimuste mahust ja järjekorrast. Kui ootad lilledekoratsiooni teatud tähtajaks, anna sellest kindlasti märku, et saaksime sellega võimalusel arvestada.

Lisaküsimuste puhul kindlasti kirjuta, aitame rõõmuga! 🙂

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.