fbpx

Puidust nimega ruumiline seinadekoratsioon Taevakehad

90,00

Oled mõelnud, kuidas sisustada lapse tuba, milliseid detaile kasutada? Pakume põnevaid seinakaunistusi, mis aitavad luua mõnusa ja lapseliku interjööri. Eksklusiivne, omanäoline ja efektne ruumiline seinakaunistus toa seinale, mille värvitoonid saad ise vastavalt toa sisekujundusele valida. Põnev alternatiivne lahendus tapeedi või muu seinaviimistluse asemel.

Kirjeldus

Isikupärane dekoratsioon seinale

Koostöös Floral Estoniaga valmiv imekaunis ruumiline seinadekoratsioon “Taevakehad”. Personaalne ja omanäoline käsitööna valminud sisekujundusdetail, mis täidab rõõmuga tühja seina! Annab lapse toale mõnusa ja lapseliku hõngu teistsuguses võtmes.

Piltidel oleva seinadekoratsiooni maksumus koos puidust nimesildiga on 90€. Hind sisaldab kuni 8 tähemärki. Kui nimi sisaldab rohkem, kui 8 nimetähte, lisandub hinnale 5€/täht. Tellimust vormistades lisa vajadusel lisatähed koos tootega samuti ostukorvi.

Ruumiline seinakaunistus on valmistatud paberist ja puidust, st lilled valmivad paberist ning nimesilt puidust. Dekoratsioon kinnitub seinale kahepoolse teibiga, st ei riku seeläbi seina. Vajadusel saad dekoratsiooni ümber paigutada ning mugavalt selle asukohta muuta.

Dekoratsiooni tonaalsuse, sh kõik tähtede ja elementide ning nime värvitoonid saad ise vabalt valida! Palun kirjelda tellimuses oma visiooni ning värvieelistusi, et saaksime Sulle meelepärase lahenduse valmistada. Puidust lapse nime värvitoon vali värvikaartidel asetsevatest värvitoonidest ning kirjuta kommentaaridesse soovitud värv. Kui meie värvivalikus ei leidunud just Sulle sobivat tooni, ole hea ning võta meiega ühendust, leiame rõõmuga lahenduse 😉

Tellimuse valmistamise aeg on alates 1 nädal. Ehk siis kõige kiiremini saab kätte 1 nädalaga.

Kui Sul tekkis küsimusi toote või tellimuse vormistamise kohta, võta meiega ühendust info@grafdisain.ee.

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.