fbpx

Puidust kahanev dinosaurus

21,90

Omapärane puidust dinosaurus – lapsele arendav mänguasi või ilmestav sisekujunduselement. Laps saab õppida esemete järjestamist väikesemast suuremani ning ka seeläbi erinevaid kujundeid luua, arendab motoorikat ja kujutlusvõimet. Lisaks asetatav näiteks riiulile või lauale sisekujunduselemendina või lapseliku dekoratsioonina.

Kirjeldus

Puidust lapse mänguasi või põnev sisustuselement tuppa. Omanäoline puidust virnastatav dinosaurus on põnev element lapsele, millega luua erinevaid kujundeid, harjutada tasakaalu, õppida käe-silma koordinatsiooni ning asetada esemeid järjestikku väikesemast suuremani. Pakub lapsele tegevust ning mängulusti, on lapselik ja põnev aksessuaar ka riiulile asetatuna.

Mõõdud: 20x30cm

Puidust kahenevat dinosaurust on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida.

Kui soovid sellist münditoonides dinosaurust nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta, saadame Sulle sel juhul vaikimisi münditooni sauruse.

VALI ISE VÄRV:
Sobivad värvitoonid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase saurusekombinatsiooni saata, seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiama lahenduse 😉 Saad kõigile dinosauruse osadele ise oma tooni valida!

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Vaata ka meie teisi virnastatavaid tooteid, vajutades siia.

Lisainfo

Mõõtmed20 × 30 cm