fbpx

Puidust pilvede komplekt

5,909,90

Puidust seinadekoratsioon – pilvede komplekt. Komplekt koosneb kolmest pilvest, ühest suurest ning kahest väikesest pilvest. Imeilus asetada seinale lapse voodi kohale, nime juurde või mujale sobivasse kohta, teeb meeleolu lapselikumaks!

 

Puhasta

Kirjeldus

Lastetoa disain element – armsad pilvekesed täitmaks tühja ja ilmetut seina. Lisaks kombineeritavad ka teiste omapäraste deinadekoratsioonidega. Komplektis on kolm pilve, üks suur pilv ning kaks väikest.

Detaile on mugav kinnitada kahepoolse teibiga (ei ole kaasas) – lihtsasti ja jälgi jätmata eemaldatav ja teise asukohta paigutatav.

Mõõdud:
Suur pilv 23 x 12 cm
Väike pilv 15 x 7,8 cm

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud, vastavalt Sinu värvieelistustele!

VALI ISE VÄRV:
Pilvekesi on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase pilvekombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik pilved erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult