Puidust tähed – komplekt

8,9012,90

Komplekt puidust tähtedest. Kaks tähte on suuremad ning kolm väiksemad. Omapärane lastetoa seinale kinnitatav dekoratsioon, kinnitatav lihtsasti näiteks kahepoolse teibiga ning ei kahjusta seeläbi seina. Kaunis lapse voodi kohale või mujale meelepärasesse kohta seinal. Toredasti kombineeritav lapse nimefiguuri või muude seinaelementidega 😉

Puhasta

Kirjeldus

Lastetoa kujundus – lihtsad ja armsad tähekesed kujunduselemendina Sinu lapse tuppa. Kombineeritavad teiste detailidega või omapärased ka iseseisvalt! Meie tootevalikust leiad veel pilved, lapse nime või muud põnevad detailid, millega lapse tuba ilmestada.

Lihtsalt ja mugavalt kinnitatav kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

Mõõdud:
Väike täht: 6 x 6 cm
Suur täht: 10 x 10 cm

NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud, Sinule meelepärases värvitoonis!

VALI ISE VÄRV:
Tähtede komplekti on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Viimistlus

Naturaalne, Õlitatud, Värvitud