Nimeline jõuluehe SÄDELEV südamed/ tähed/ kuused

Sale!

5,30

Efektsed jõulukaunistused, mida saad personaliseerida vastavalt enda eelistustele!

♥ personaalne ja vahvalt blingiv
♥ vastupidav ning ajatu
♥ enda valitud viimistluse ning tekstiga
♥ vahva kingiidee!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Nimeline puidust kuuseehe / jõuluehe –  personaalne ja efektne jõulukaunistus kuusele või mujale meelepärasesse asukohta, mis on ekstra efektne ja sädelev (ehte pael ei ole kaasas)! Ehe on kaetud eriti sädeleva efekti andmiseks spetsiaalse sädeluspulbriga (glitter) ning seejärel veel viimistletud, et sädelus kenasti ehtel püsiks. Ehe on sädelusega kaetud vaid nö õigelt poolt, tagumine pool ehtel on lihtsalt värvitud. Ehte DISAINI (südemetega, kuuskedega, tähtedega) saad vabalt valida – valik tee ripp-menüüst.

Ehe saabub Sinuni kaunis kinkekotikeses. Kui tellid 7 ehet, pakime ehted ka lisaks kenasti karpi (võib olla valik erinevatest ehetest). Ühte karpi mahub kuni 10 ehet (ehk kui tellid 12 ehet, saame karpi mahutada 10 ning 2 jäävad kinkekottidesse). Kui soovid ehete pakendamist mitmesse karpi, lisa ostukorvi ka toode- “Jõuluehete kinkekarp”. Sellisel juhul kirjuta kindlasti, mis ehted peaksid ühes karbis olema (Nt ühes karbis Mari, Iti, Anna, teises karbis Martin, graveeringuga “Esimesed jõulud oma kodus”, tavaline jõuluehe, nimetähega F jõuluehe). Näiteks kui tellid 10 ehet, aga soovid neid jaotada 3-e eraldi karpi, lisa ostukorvi ka 2 kinkekarpi (ühe paneme juba omalt poolt kaasa).

Kui miskit jäi segaseks, võta meiega kindlasti ühendust – abistame rõõmuga! 🙂

Materjali paksus: 4mm, ehte läbimõõt 10cm.

Valida saad ehte värvitooni ja soovitava nime ehtele.
Glittersädeluse värvitoonid: kuldne, hõbe, kollane, punane, roheline, sinine, roosa, violetne, valge (Valge glitter ei helgi/ sädele nii intensiivselt).

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse eesnimi.

Vaata ka teisi jõulukaunistusi, vajutades siia.

 

 

 

 

Lisainfo

Disain

Südametega, Tähekestega, Kuuskedega

Värvitoon

Kuldne, hõbe, Kollane, Punane, Roheline, Sinine, Roosa, Violetne, Valge