Puidust fotokaardid- nimetahvel “Lilleke”

54,90

♥ Jäädvusta beebi mini- ning lapseea sünnipäevasid
♥ Kasuta eset imearmsa sisekujundusdetailina
♥ Vali ise värvitoonid
♥ Kasutatav kuni 12. eluaastani
♥ Personaalne ning kaunis mälestusese lapsepõlvest
♥ Vastupidav ning ei mulju kasutades

Laost otsas

Kirjeldus

Hetkel tutvumishinnaga!
Beebi minisünnipäevade jäädvustamiseks imearmas nimetahvel fotokaartidega, mida saad kasutada lapse toa sisekujundusdetailina kui ka lapseea piltide jäädvustamiseks.

Veelgi personaalsemad beebi- ja lapseea pildid! Kasutatavad alates sünnist kuni 12. eluaastani. Väga vahva viis jäädvustada igal aastal sünnipäev samasuguse mälestusväärse detailiga.
Puidust fotokaardid koos lapse nime ja sünniandmetega, millega jäädvustada imearmsaid pilte lapsepõlvest ning luua lapse tuppa isikupära ning personaalsust. Pisikene ime on täpselt korra nii pisike, et teda armsalt jäädvustada! Sobivad ideaalselt ka katsikukingituseks! 
Puidust fotokaardid on vastupidavad ning ei mulju ega lähe vormist ära, kui pisikene avastaja need pilti tehes ka juhuslikult kätte saab. Ka pisikene hammustus ei riku kaartide kuju ega muuda neid kasutuskõlbmatuks. Fotokaardiga pildistades on hea võimalus talletada alati beebi vanus pildi tegemise hetkel ning ei pea seda eraldi juurde kirjutama. Ühtlasi on neid hea kasutada, kui igakuiselt torti sünnipäevaks teha ei jõua 🙂

Komplekti kuulub nimetahvel ning erinevad ajaaknad koos numbritega.
– 1x ümmargune lillemotiividega tahvel lapse nimega (kuni 3 nime)
– 1x sünniandmete detailidega fotokaart (soovi korral saab fotokaardi sünniandmed ka tühjaks jätta, et need hiljem ise juurde kirjutada)
– 8x erinevate ajaraamidega fotokaardid (päev, päeva, nädal, nädalat, kuu, kuud, aasta, aastat)
– 12x numbrililled, numbritega 1-12

Ese on pakitud ilusti karpi ning sobib ka otse kingisaajale saatmiseks või andmiseks. Fotokaardid ja numbrid on pakitud eraldi kangast kotti, et neid oleks mugav hoiustada.

Vali ise värv: Puidust nimetahvel+ fotokaardid detailidele saad endale meelepärased värvitoonid ise valida. Valida saad KUNI 4 värvitooni ning värvitoonid saad valida piltide hulgas asetsevast värvikaardist. Kui Sul on väga täpseid eelistusi, mis ese millist värvitooni peaks olema, palun kirjuta sellekohane info kindlasti kommentaari lahtrisse (mis värvi nimi, tahvel, detailid, ajaakna lillekesed, numbrililled jms). Kui värvikaardil ei leidu Sulle meelepäraseid toone – anna meile märku ning püüame lahenduse leida!

Tellimiseks: Kirjuta kommentaari lahtrisse lapse nimi (nimed), sünniandmed (kuupäev, kellaaeg, kaal, pikkus) ning meelepärased värvitoonid (kui soovid teatud detaile just teatud värvi, kirjuta kindlasti täpne info tellimust vormistades).

Nimetahvliga tulevad kaasa ka väikesed jalakesed, et mille abil ese riiulil, kapil või laual ilusti püsti seisaks 😉

Vaata lähemalt milliseid teisi fotokaarte, puslesid ning ruumidekoratsioone veel meie valikust leiad! Soovi korral valmistame ka mitmesuguseid eritellimusi, võta selleks meiega personaalselt ühendust.