fbpx

Puidust luik

5,909,90

Puidust luik – imeline sisekujunduselement lapse tuppa. Pilkupüüdev ja lapselik detail lastetoa seina ilmestamiseks. Hea kombineerida ka lapse nimefiguuri või muude elementidega, annab seinale kauni aktsendi.

Puhasta

Kirjeldus

Puidust dekoratsioon – luik. Väga armas ja lapselik sisekujunduselement Sinu lapse seinale Sinu valitud värvitoonis. Täidab kenasti tühja või ilmetu seina jälgi jätmata!

Mõõdud:
24 x 25 cm

Mugav kinnitada kahepoolse teibiga, mis on lihtsasti eemaldatav (ei ole kaasas).

Valides värvitud töötluse, saadame Sulle vaikimisi roosa luige. Kui soovid teist värvitooni, jäta kommentaari kindlasti märge, millist tooni soovid.

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – kõik detailid on käsitsi värvitud. Selleks kasutame spetsiaalseid mänguasjade värvimiseks sobivaid värve, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

VALI ISE VÄRV:
Luik on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase luigekese saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed-
Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult