Puidust detailidega dekoratsioon “Unelev jänks”

60,00

♥ efektne dekoratsioon
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ puidust detailil värvitud kõik küljed
♥ valminud käsitööna
♥ imearmas sisekujundusdetail

Laost otsas

Kirjeldus

Eksklusiivne, lapselik ja efektne ruumiline seinakaunistus toa seinale, mille värvitoonid saad ise vastavalt toa sisekujundusele valida (kitsekese tooni saad valida värvikaardilt).

Ruumiline seinadekoratsioon on valmistatud paberist ja puidust, st lilled valmivad paberist ning kitseke puidust. Kogu kombinatsiooni värvitoonid saab ise valida, nii puidust nime kui ka lillede värvitooni.

Dekoratsiooni suurus: ca 40x60cm (sõltub ka sellest, kui laialt paigutada).

Kõik detailid kinnituvad seinale kahepoolse teibiga. Dekoratsiooni kõik osad on eraldi pakitud, kaasa tuleb juhend (foto), mille alusel saab dekoratsiooni seinale asetada. Soovi korral saab dekoratsiooni paigutada ka omamoodi (ei pea paigutama õpetuse järgi).

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobiv värv puidust detailidele (kõrvad ja sisud, silmad, nina ning suu) vali piltide hulgas asetsevas värvikaardist. Samuti täpsusta, millistes toonides võiksid olla käsitöölilled.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Tellimuse kätte saamine (vali ostukorvis õige tarneviis!):
– Tellimuse saab kätte Tallinnas järele tulemisega (vali tarneviisiks “Tulen ise järele” – tellimuslehel küll märgitud Keilas, kuid kõik lilledekoratsioonid saab kätte Tallinnas) VÕI
Pakiautomaadiga (vali tarneviisiks “Smartpost – lilledekoratsioon”) VÕI
Kulleriga valitud tarneaadressile (vali tarneviisiks “Kullerteenus lilledekoratsioonile”)

Lilledekoratsioonide valmimise tähtaeg on alates 1 nädal, lõplik valmimisaeg sõltub lähtuvalt tellimuste mahust ja järjekorrast. Kui ootad lilledekoratsiooni teatud tähtajaks, anna sellest kindlasti märku, et saaksime sellega võimalusel arvestada.

Lisaküsimuste puhul kindlasti kirjuta, aitame rõõmuga! 🙂

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.

Lisainfo

Suurus

Väike, Suur