KOHE OLEMAS! Puidust fotokaardid “südamed”

22,90

♥ Jäädvusta beebi minisünnipäevi!
♥ Puidust fotokaardid
♥ Vastupidavad ja minimalistlikud
♥ Sooneutraalsed
♥ Sobivad kaksikutele (mitmikutele)
♥ Komplektis 14 puidust kaarti

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust beebi fotokaardid – vahva viis jäädvustamaks pilte pisikesest kasvavast beebist! Pisikene ime on täpselt korra nii pisike, et teda armsalt jäädvustada!
Puidust fotokaardid on vastupidavad ning ei mulju ega lähe vormist ära, kui pisikene avastaja need pilti tehes ka juhuslikult kätte saab. Ka pisikene hammustus ei riku kaartide kuju ega muuda neid kasutuskõlbmatuks. Fotokaardiga pildistades on hea võimalus talletada alati beebi vanus pildi tegemise hetkel ning ei pea seda eraldi juurde kirjutama. Ühtlasi on neid hea kasutada, kui igakuiselt torti sünnipäevaks teha ei jõua 🙂

Komplektis on 14 fotokaarti:
1tk “Tere, maailm” või “Ahjusoe beebi” või “Tutikas beebi” (Saad valida endale meelepärase kirjaga, valik kirjuta kommentaari lahtrisse. Kommentaari puudumisel saadame “Tere, maailm” kaardi.)
1tk 2 nädalat
11tk 1-11kuud
1tk 1 aasta

Fotokaardid on pakitud eraldi kangast kotti, et neid oleks mugav hoiustada. Fotokaardid on valmistatud puidust, materjali paksuseks 4mm, fotokaardi kõrgus 12cm.

Fotokaartide kasutamine: Beebist pilti tehes aseta numbriline kaart beebi kõrvale või soovi korral anna see pildistamise hetkeks tema kätte (kui ta haarab), et saada põnevam ja vanusele vastav pilt 🙂