fbpx

Puidust lõikelaud Liivimaa

47,90

Puidust lõikelaud kingituseks või heaks abiliseks kööki. Sobib hästi kasutamiseks ka serveerimisalusena, kuna on isikupärane, pilkupüüdev ning massiivne. Kasutame vaid eksklusiivset ja põnevat väärispuitu.

Meie puidust lõikelauad on valminud suure hoole ja pühendumisega ning iga lõikelaud on omapärane ja ainulaadne tänu kordumatule puidumustrile.

! Graveeringuga lõikelaud – lõikelauale võimalik lisada graveering.

Kirjeldus

Puidust lõikelaud tammepuust, mida kaunistavad teised omapärast tooni puiduliigid.

Puidust lõikelaual on külgedel olemas ka mugavad “näpupesad”, tänu millele on mugav lõikelauda haarata. Meie puidust lõikelauad on viimistletud meie enda valmistatud puiduvahaga, mis koosneb mahemesilast pärit mesilasvahast ning linaõlist. Selle kasutamine tagab puidule pikema eluea, vetthülgavuse ning kauakestva efektse välimuse.

Baassuurus: 24cm x 39cm x 3cm. Kuna tegemist on käsitööga, võib lõikelaua suurus mõne mm võrra muutuda.
NB! Saame valmistada ka Sulle sobivas suuruses lõikelaua, anna meile kindlasti oma soovidest teada, vastame rõõmuga!

Tegemist on vaid väärispuidust valminud lõikelauaga, mille viimistluses ei ole kasutatud ühtki sünteetilist ja keemilist komponenti (ei värvi, peitsi või muud sarnast puidu toonimiseks). Väärispuit on imeline, efektne ja põnev! Hindame puidu naturaalsust ning selle ilu ja eripära ning kasutame lõikelaudade valmistamisel vaid ehedat puidu eripära. Iga lõikelaud on seeläbi omanäoline ja ainulaadne, kuna puidu muster on unikaalne ja kordumatu.

Graveeringuga lõikelaud – Puidust lõikelauale saame lisada ka Sinu valitud graveeringu. Lõikelauale graveerimiseks lisa ostukorvi ka graveerimisteenus, mille leiad SIIT. Saad valida graveeringu küljele või tasapinnale Sulle meelepärase tekstiga.
Graveeringu tellimiseks vali välja lõikelaud ning lisa ostukorvi nii lõikelaud kui ka graveerimisteenus.

NB! Nuga ei kuulu komplekti.

Soovitame kindlasti tutvuda ka lõikelaua hooldus- ning kasutusjuhendiga, et tagada lõikelauale maksimaalselt pikk eluiga ning värske välimus.

Kõik meie pakutavad lõikelauad leiad vajutades siia. Aga see ei ole veel kõik! Alati saame valmistada just Sinu eelistustega ning toonides lõikelaua, selleks palun kirjuta meile lähemalt oma visioonist.

Lisainfo

Mõõtmed38 × 23 × 2.5 cm