Puidust hoiukast- istumispink

139,90

♥ eksklusiivne ja omanäoline puidust kast esemete hoiustamiseks
♥ personaalne ja enda valitud disainelementidega
♥ mõnusa pehme istumisalaga
♥ mahukas ja kvaliteetne
♥ ainulaadse disainiga

Laost otsas

Kirjeldus

Imearmas puidust hoiukast lapse tuppa – sinna saad asetada just meelepärased esemed – lapse tarbed, mänguasjad või mistahes muu 🙂 Kastike avaneb üles (hingedel) ning kaanele oleme teinud mõnusa pehme paiga istumiseks.

Karbile saad valida meelepärased elemendid, enda visioonist kirjuta lähemalt palun kommentaari lahtrisse. Kõiki detaile ja värvitoone saad muuta – proovime seega Sinu visioonist lähtuvalt disainida just Sulle armsa ning meelepärase lahenduse. Hoiukastil on värvitud kõik küljed ning sisemus (sama värvitooni).

Kasti suurus: 40x74cm, kõrgus 61cm (istumisala on sellest madalam). Erimõõtudes hoiukasti tellimiseks kirjuta meile personaalselt info@grafdisain.ee.
Kastil on külgedel ka näpuavad, millega seda mugavalt tõsta või liigutada.

VALI ISE VÄRV:
Puidust hoiukasti saad tellida just endale meelepärases värvitoonis, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist (trükitähtedega värvikaart) ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni kasti valmistada. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉
Kasti detailidele (nimi + muud elemendid) on meil pisut laiem värvikaart, need saame kombineerida lähtuvalt Sinu eelistustest, aga toote juurde on see lisatud illustreerimaks võimalusi, mida saame kasutada (teine värvikaart).
Hoiukasti istumisala kanga tooni saad samuti ise valida – palun anna märku, millist tooni ning mis stiilis kangas võiks olla, siis saame Sulle meelepärase võimaluse leida. Kuna kangaste valik on pidevas muutumises, ei ole meil võimalik otse siia kangavalikut lisada.

Küsimuste korral pöördu meie poole julgelt – vastame rõõmuga! 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Toote valmimisajaks kuni 3 nädalat (sõltuvalt tellimuste mahust võib ka pisut kauem minna)!

Kast ei mahu pakiautomaati! Tellimiseks vali palun tarnemeetodiks DPD kuller!

Soovi korral saad juurde tellida veel teisi sisekujunduselemente. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂