fbpx

Puidust kahanevad pilvekesed graveeringuga

16,9019,90

Kaunis dekoratsioon või Montessori-sõbralik mänguasi lastetuppa. Virnastatavad pilvekesed on pilkupüüdvaks sisekujunduselemendiks lastetoa riiulil või lauakesel. Samuti arendavad need lapse motoorikat ning visuaalset taju, proovides pilvekesi väikesemast suuremani järjestada.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Puidust kahenevaid pilvekesi on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, saame lisada ka graveeringu. Kui soovid graveeringuga pilvi, vali rippmenüüst kindlasti graveering- JAH. Kui graveeringut ei soovi, vali EI. Graveeritav nimi kirjuta kommentaari lahtrisse.

Mõõdud: 28x15cm.

Kui soovid pilvekesi nagu pildil, kirjuta kommentaari lahtrisse “sinine komplekt” või “kollane komplekt”.

VALI ISE VÄRV:
Sobivad värvitoonid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase pilvekombinatsiooni saata, seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Vaata ka meie teisi virnastatavaid tooteid, vajutades siia.

Lisainfo

Mõõtmed28 × 15 cm
Graveering

Jah, Ei