Puidust lastetoa riiul – pilv Suur

42,90

Armas puidust pilveriiul lastetoa seinale. Mahutab ilusti mõned raamatud, detailid või mänguasjad vastavalt Sinu eelistustele! Sobib hästi kombineerimiseks teistes suurustes pilveriiulitega või ka eraldiseisvalt.

Väikese pilveriiuli leiad vajutades siia.

Laost otsas

Kirjeldus

Pilveriiul – puidust riiul lastetuppa dekoratsiooniks. Tootefoto on illustreeriv – pildil on kuvatud keskmine ja väikeses suuruses pilveriiul, suur pilveriiul on neist suurem (vt mõõte).
Omanäoline ja armas riiul, millele mahutada mõned sisekujundusdetailid või muud meelepärased esemed. Saad soetada lisaks väikese riiuli, et riiulid koos harmoneeruksid ja looks tuppa lapselikku hõngu 🙂 Illustreerival fotol hetkel Väike ja Keskmises mõõdus pilveriiul.

Mõõdud: kõrgus 28cm, laius 55cm, riiuli sügavus 14cm
Riiulil olemas seinakinnitused (kinnitub kahe kruviga).

VALI ISE VÄRV:

Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase riiuli saata. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kas Sa nägid ka meie teisi riiuleid ja sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed45 × 23 × 14 cm