Puidust lastetoa riiul – pilv Väike

29,90

Puidust lastetoa riiul. Armas pilveriiul lastetoa seinale. Mahutab ilusti mõned raamatud, detailid või mänguasjad vastavalt Sinu eelistustele!

Laost otsas

Kirjeldus

Pilveriiul – puidust lastetoa riiul dekoratsiooniks. Imearmas sisekujunduselement lapse tuppa, kombineeritav hästi teiste seinadekoratsioonidega või suurema pilveriiuliga, mille leiad samuti meie tootevalikust.
Pilve kujuline puidust lastetoa riiul, mis annab igale toale omapära!

Mõõdud: kõrgus 18cm, laius 35cm, riiuli sügavus 11cm.

Riiulil olemas ka seinakinnitused (kinnitub kahe kruviga). Aga oleme ise katsetanud kinnitamist ka kahepoolse teibiga- kui riiulit raskete asjadega üle ei kuhja, siis hoiab ilusti, kui teipi piisavalt panna 🙂

Kui soovid sellist sinist riiulit nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta, saadame Sulle sel juhul vaikimisi sinise riiuli.

VALI ISE VÄRV:
Puidust pilveriiulit on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase riiuli saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiama lahenduse 😉

Kas Sa nägid ka meie teisi riiuleid ja sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed35 × 18 × 11 cm
Värvus

Valge, Sinine, Roosa