fbpx

Puidust liblikad – komplekt (4tk)

9,9015,90

Puidust liblikate komplekt, koosneb ühest suurest ning kahest väikesest liblikast. Imearmas sisekujundusdetail lastetuppa, toob tuppa kevadisust, sära ja rõõmu. Väga mugav paigaldada ja silmale efektne.

Puhasta

Kirjeldus

Puidust liblikad 4tk komplektis. 1 suur, 2 keskmist, 1 väike liblikas -seinale kinnitades lisab toale lapselikkust ja omapära. Puidust dekoor Sinu lapse tuppa Sinu valitud värvitoonis! Imeline sisekujunduselement, mis täidab rõõmuga tühja või ilmeka seina!

Mugav kinnitada kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

Mõõdud:
Suur liblikas 16,5 x 14cm
Keskmine liblikas 11,5 x 10cm
Väike liblikas 7 x 6cm

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud, vastavalt Sinu värvieelistustele!

VALI ISE VÄRV:
Liblikaid on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase liblikakombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik liblikad erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂
NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult