Puidust mälestusesemete karp beebile

89,90

♥ imearmas karp beebi mälestusesemete talletamiseks
♥ personaalne
♥ enda poolt valitud disainiga
♥ mahukas ja kvaliteetne

Laost otsas

Kirjeldus

Imearmas suur ja mauhukas puidust karbike beebi mälestusesemete talletamiseks. Karpi saad asetada beebi- ja lapseeast armsad esemed, nagu näiteks esimese luti, esimese haiglast koju toomise komplekti, ultraheli pildid, lutiketi, nimepusle, mänguasja või muud personaalsed ning armsaks saanud esemed. ♥ Nii on tulevikus armsad esemed ühes kohas ning kaunisse karpi paigutatud, mis saab ka riiulil või kapil seistes tuba kaunistada.

Karbile saame teha meelepärased elemendid, enda visioonist kirjuta lähemalt palun kommentaari lahtrisse (NB! Keerukamate, ajamahukamate ja eridisainide puhul lisandub hinnale kujundustasu! Lihtsamad disainid on hinna sees). Kõiki detaile ja värvitoone saad muuta – proovime seega Sinu visioonist lähtuvalt disainida just Sulle armsa ning meelepärase lahenduse. Karbile saame asetada ka beebi sünniandmed (kas graveerida kaane siseküljele, pealispinnale, karbi peal olevatele detailidele või karbi sees olevale detailile – võimalusi on palju :))

Karbi suurus: 30x40cm, kõrgus 20cm. Erimõõtudes mälestuskarbi tellimiseks kirjuta meile personaalselt info@grafdisain.ee.
Mälestuskarp on pealt ära tõstetava kaanega (ei ole hingedel) ning näpuavadega, et karpi mugavalt tõsta. NB! Värvitud servadega lahendus on kallim – kui soovid detailidele värvitud servasid, võta palun eraldi ühendust! Värvitud servadega lahendusele saame pakkuda ka pisut laiemat värvikaarti.

VALI ISE VÄRV:
Puidust mälestuskarbi saad valida just endale meelepärases värvitoonis, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardis ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni karbikese valmistada. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

Küsimuste korral pöördu meie poole julgelt – vastame rõõmuga! 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad juurde tellida veel teisi sisekujunduselemente. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂