fbpx

Puidust nagi – kroon

17,90

Omanäoline ja lapselik konks lapse tuppa – puidust kroon kahe mugava riputusaasaga.

Kirjeldus

Nagi / riputuskonks lastetuppa – krooni kujuline puidust valmistatud nagi, millele saad riputada meelepärased esemed. Käsitööna valminud omanäoline ja armas nagi, mis on ka armas sisekujundusdetail lapse tuppa.

Mõõdud: kõrgus 13,5cm, laius 25,5cm.

Nagil on olemas seinakinnitus, kinnitub kruviga (kinnitusvahend kaasas ei ole). Soovi korral saab nagi seinale asetada ka kahepoolse teibiga, aga sõltuvalt riputatavate esemete raskusest ning valitud teibist – ei saa me garanteerida, kui hästi nagi seinas püsib 🙂

VALI ISE VÄRV:

Puidust nagi on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase nagi saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Soovi korral saad nagi kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa veelgi personaalsemat ja efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame ka suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Mõõtmed45 × 23 × 14 cm