fbpx

Puidust nagi – mägi suur/väike

14,9018,90

Omanäoline ja lapselik riputusnagi lapse tuppa – lumised mäed riputusaasaga.

Puhasta

Kirjeldus

Nagi / riputuskonks lastetuppa – kolmnurkne mäe kujutisega puidust valmistatud lastetoa nagi, millele saad riputada meelepärased esemed. Valikus on väikesed ning pisut suuremad nagid, hind kehtib ühe nagi kohta! Käsitööna valminud omanäoline ja armas nagi, mis on ka armas sisekujundusdetail lapse tuppa.

Mõõdud:
Väike- kõrgus 11cm, laius 8,5cm
Suur- kõrgus 17cm, laius 12,5cm

Nagil on olemas seinakinnitus, kinnitub kruviga (kinnitusvahend kaasas ei ole). Soovi korral saab nagi seinale asetada ka kahepoolse teibiga, aga sõltuvalt riputatavate esemete raskusest ning valitud teibist – ei saa me garanteerida, kui hästi nagi seinas püsib 🙂

VALI ISE VÄRV:

Puidust nagi on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase nagi saata. Nagi riputusnupu saame jätta naturaalseks, värvida valgeks või mustaks. Vaikimisi jätame selle alati naturaalseks, muu eelistuse korral lisa kommentaari lahtrisse kindlasti meelepärane valik.
Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Soovi korral saad nagi kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa veelgi personaalsemat ja efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame ka suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Mõõtmed45 × 23 × 14 cm
Suurus

Suur, Väike