Puidust nimeline seinakaunistus sünnikuupäevaga

30,00

Tüdrukulik dekoratiivne element lapse tuppa. Kaunistuse saad asetada seinale või mujale meelepärasesse asukohta – personaalne, lapselik ja armas sisekujundusdetail, mille värvitooni saad ise valida. Soovi korral saame valmistada ka teistsuguse lahendusega sildi, anna meile enda eelistustest kindlasti märku 🙂

 

Laost otsas

Kirjeldus

Nimeline dekoratsioon sünnikuupäevaga

Puidust ringi kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: läbimõõt 30cm, materjali paksus 4mm (detailid ka mitmel tasapinnal). NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

Kõik detailid on käsitsi värvitud ning dekoratsioonile kinnitatud.

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi ja sünnikuupäev ning soovitud värvilahendus

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobivad värvivariandid leiad piltide hulgas asetsevast värvikaardist.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.