fbpx

Puidust nimeline uksesilt/ seinakaunistus

19,90

Kuumaõhupallide ning taeva detailidega dekoratiivne element lapse tuppa. Kaunistuse saad asetada seinale või mujale meelepärasesse asukohta – personaalne, lapselik ja armas sisekujundusdetail, mille värvitooni saad ise valida.

 

Kirjeldus

Puidust ristküliku kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: 25 x 10cm

Toode on tellides samade detailidega, kuis pildil – aga soovi korral saame detaile ning nende asetust muuta – anna meile oma eelistustest märku! Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi. Kui soovid samade detailide ja värvidega lahendust, pole vaja muus osas täpsustada. Vastasel juhul, kui soovid teisi värvitoone või pisut teist paigutust – kirjuta palun lähemalt oma visioonist kommentaari lahtrisse.

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobivad värvivariandid leiad piltide hulgas asetsevast värvikaardist.

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Lisaks pakume veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.