Puidust nimeline uksesilt/ seinakaunistus

21,90

Kuumaõhupallide ning taeva detailidega dekoratiivne element lapse tuppa. Kaunistuse saad asetada seinale või mujale meelepärasesse asukohta – personaalne, lapselik ja armas sisekujundusdetail, mille värvitooni saad ise valida.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust ristküliku kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: 25 x 10cm

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi. NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobivad värvivariandid leiad piltide hulgas asetsevast värvikaardist.

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Lisaks pakume veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.