fbpx

Puidust nimeline ümar seinakaunistus

26,90

Tüdrukulik dekoratiivne element lapse tuppa koos liblikate, südamete ning lilledega. Kaunistuse saad asetada seinale või mujale meelepärasesse asukohta – personaalne, lapselik ja armas sisekujundusdetail, mille värvitooni saad ise valida. Soovi korral saame valmistada ka teistsuguse lahendusega sildi, anna meile enda eelistustest kindlasti märku 🙂

 

Kirjeldus

Nimeline dekoratsioon

Puidust ringi kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: läbimõõt 20cm, materjali paksus 3mm (detailid ka mitmel tasapinnal).

Toode on tellides samade detailidega, kuis pildil – aga soovi korral saame detaile ning nende asetust muuta – anna meile oma eelistustest märku! Kõik detailid on käsitsi värvitud ning dekoratsioonile liimitud.

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi. Kui soovid samade detailide ja värvidega lahendust, pole vaja muus osas täpsustada. Vastasel juhul, kui soovid teisi värvitoone või pisut teist paigutust – kirjuta palun lähemalt oma visioonist kommentaari lahtrisse.

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobivad värvivariandid leiad piltide hulgas asetsevast värvikaardist.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.