Puidust nimepusle – printsessi kroon

26,9032,90

Efektne puidust nimepusle Sinu lapse nimega – armsa printsessi krooni kujuga! Arendab lapse motoorikat, värvitaju ning suunab lapse tähti ning eelkõige oma nime selgeks õppima!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , , Sildid: ,

Kirjeldus

Puidust nimepusle väikesele printsessile. Efektne, julge ja omapärane lelu Sinu lapse nimega. Aitab lapsel tähti ning eelkõige oma nime õppida, aitab eristada värve ning neid tasapisi tundma õppida. Lisaks arendab peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist, ka vahva silmailu lapse toas!

Tähe kõrgus 5,5cm, pusle laius ca 43cm. Puslele mahub kenasti ära kuni 7-sümboliga nimi. Pikema nime puhul palun võta meiega eelnevalt ühendust, kas saaksime lahenduse teostada (pusleplaadi kuju oleme teatud suuruses välja töötanud ning sel juhul peame vaatama, kas annab seda kuidagi nö venitada).

Toote juures olev hind (26,90€) sisaldab 5-te nimetähte. Kui nimes on rohkem tähti, lisandub 3€/ täht (vastav valik tee ripp-menüüst). Seega, kui Sinu lapse nimi on Mari – lisa ostukorvi toode maksumusega 26,90. Kui lapse nimi on Melissa- lisa ostukorvi toode kahe lisatähega.

NB! Kirjuta tellides kommentaari lahtrisse ka kindlasti lapse nimi!

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi arendavaid mänguasju ja puslevariante.

Lisainfo

Toode

Pusle, Pusle+1 lisatäht, Pusle+2 lisatähte