fbpx

Puidust pusle sünniandmetega

34,9049,90

Arendav puidust pusle Sinu lapse nime ja sünniandmetega, Sinu valitud värvitoonides! Personaalsuse lisamiseks oleme puslele lisanud ka teised kujutised, millele graveeritud lapse sünniandmed.

Põnev kingiidee väikelapsele – personaalne ja omanäoline kingitus, mis lapsele mängulusti pakub. Puidust mänguasjad on ajatud ja vastupidavad ning praktilised 🙂

Arendab lapse motoorikat, värvitaju ning suunab lapse tähti ning eelkõige oma nime selgeks õppima!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Puidust nimepusle lapse sünniandmatega- isikupärane ja eriline arendav lelu Sinu lapse nimega. Ideaalne katsikukingitus või sünnipäevakink lapsele. Aitab lapsel tähti, kujutisi ning eelkõige oma nime õppida, aitab eristada värve ning neid tasapisi tundma õppida. Lisaks arendab peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist, lisaks vahva silmailu lapse toas!

Puidust nimepusle hind sisaldab kuni 6 tähemärki lapse nimes (näiteks nimi Marta jääb sama hinna sisse, aga nimi Johannes sisaldab 8 tähte). Iga järgnev lisatäht on 3€/tk. Johannese puhul tuleks ostukorvi lisaks tavatootele lisada veel 2 lisatähte (vali rippmenüüst vastav).

Kui toode (ja võimalikud lisatähed) ostukorvi lisatud, kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti kõik vajalikud sünniandmed: kuupäev, pikkus, kellaaeg, kaal + lisaks soovitavad värvitoonid.

VALI ISE VÄRVID:

Kõiki tähti on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobivad värvid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Võid ka lihtsalt kirjutada, et soovid poisilikes/ tüdrukulikes toonides puslet, kombineerime Sulle armsa lahenduse.
Kirjuta kindlasti, kui Sul on märgitud tähtede värvitoonide juures eelistusi. Näiteks: MARI – M helelilla, A kollane, R roosa1, I münt2. Graveeringud tulevad vaikimisi tumedad, et need oleks silmale nähtavad ning eristatavad (mõnel näidispildil on ka toone kasutatud, kuid seda võimalust me enam ei paku, kuna tekst ei pruugi jääda nähtav).Võid valida kõik tähed erinevas värvitoonis või samas värvitoonis, kõik on Sinu kätes! Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi arendavaid mänguasju ja puslevariante.

Lisainfo

Vali toode

Pusle, Pusle+1 lisatäht, Pusle+2 lisatähte, Pusle+3 lisatähte, Pusle+4 lisatähte, Pusle+5 lisatähte