Puidust nimepusle

2,703,50

♥ arendav nimepusle
♥ aitab lapsel nime selgeks saada
♥ arendab peenmotoorilisi oskuseid ning värvitaju
♥ värvilahenduse saad ise valida
♥ valmib käsitööna Eestis
toote hind on ühele tähele!

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , , Sildid: ,

Kirjeldus

Puidust nimepusle – menukas ja arendav mänguasi lapse nimega. Aitab lapsel tähti ning eelkõige oma nime õppida, aitab eristada värve ning neid tasapisi tundma õppida. Lisaks arendab peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist, lisaks vahva silmailu lapse toas!

Puidust nimepusle ühe tähe hind varieerub lähtuvalt Sinu valitud viimistlusest, kas soovid viimistlemata, õlitatud (värvimata) tähti või juba värvitud tähti.

TOOTE JUURES OLEV HIND KEHTIB ÜHE TÄHE/ SÜMBOLI KOHTA.

Seega, kui Sinu lapse nimi on Mari – lisa ostukorvi 4 toodet ning kui lapse nimes on rohkem või vähem tähti, siis sellest lähtuvalt vali ostukorvi lisatavate toodete arv. Kui soovid nime lõppu lisada mõne kujutise, näiteks südame, auto, looma, lipsukese, tähekese või mõne muu kujundi, lisa sellevõrra 1 toode rohkem ostukorvi. Täpsusta, millist sümbolit sooviksid- valida saad mistahes meelepärase detaili :). Näiteks nimi Rocco + tähekujutis, kokku 6 toodet.
Minimaalne tellimus 3 tähemärki.

Pusle paksus 8mm, tähe kõrgus 5,5cm, pikkus lähtuvalt lapse nimest.

TELLIMISEKS kirjuta KOMMENTAARI lahtrisse lapse nimi ning soovitavad värvitoonid! Lisa ka vastav kogus tähti/ sümboleid ostukorvi (vali vastav viimistlus).
Värvimata – tähed naturaalset puidutooni, värvimata, õlitamata (lihvitud)
Õlitatud – tähed õlitatud loodusliku linaõli-mesilasvahaga, värvimata
Värvitud – tähed käsitsi värvitud vastavalt Sinu eelistustele (värvitud esi- ja tagakülg)

VALI ISE VÄRVID tähtedele (erinevad võimalused):
Puslede puhul kasutame tavapäraselt vaid pastelseid toone (värvikaardil ülemises sektsioonis, alumises osas on erivärvid, mida kasutame VAID soovi korral, kuna need on üpriski spetsiifilised).

  • Vali värvikaardilt endale meelepärased toonid ning valitud värvid kirjuta kommentaari lahtrisse.
  • Kui Sul täpseid eelistusi ei ole, kirjuta, kas soovid puslet näiteks tüdrukulikes või poisilikes toonides (võid kirjutada ka nt erinevad roosad või sinised vm), kombineerime Sulle armsa lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest. Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi arendavaid mänguasju ja puslevariante.

Lisainfo

Viimistlus

Värvimata, Õlitatult, Värvitult