Puidust nimetäht graveeringuga/ ilma

14,9018,90

Sinu valitud puidust nimetäht Sinu valitud värvitoonis! Soovi korral lisame ka graveeringu.

Kaunis puidust sisekujunduselement, mis asetada riiulile või muule tasapinnale dekoratsiooniks. Sobib hästi lapse tuppa või mujale Sulle meelepärasesse asukohta! Puidust nimetähed seisavad kenasti püsti, on piisava paksusega 🙂

Puhasta

Kirjeldus

Puidust nimetähed Sinu valitud tähega, Sinu valitud värvitoonis ning Sinu valitud graveeringuga. Täht on piisavalt lai, et kenasti riiulil püsti seista. Saab tellida ka tähekombinatsioone või terve nime 🙂 Vinge ning omanäoline sisekujundusdetail!
Tähe kõrgus 13cm.

Tellimiseks kirjuta kommentaari lahtrisse soovitud nimetäht, graveeritav nimi (kui soovid nime lisada) ning värvitoon ja lisa toode seejärel ostukorvi. Kui soovid graveeringuga tähte, vali rippmenüüst kindlasti graveering- JAH. Kui graveeringut ei soovi, vali EI. Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis tähe saata. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

VALI ISE VÄRV:
Sobivad värvitoonid vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase luigekombinatsiooni saata, seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉 Kõikide detailide toonid võid erinevad valida!
Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed-
Graveering

Jah, Ei