Puidust nimetähed

4,204,90

Seinale kinnitatavad või riiulile asetatavad puidust nimetähed. Sobib lapse tuppa või mõnda teise tuppa ideaalselt. Valida saab ka mistahes teksti või fraasi, ei ole oluline, et tegemist on klassikalise nimega. Personaalne sisekujunduselement lapse tuppa, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu sarnase.

NB! Hind kehtib ühe tähe kohta!

Puhasta

Kirjeldus

Puidust nimi eraldiseisvate tähtedena. Saad moodustada ka sõna või mistahes lause ning asetada selle kas seinale või mujale meelepärasesse asukohta.

Ühe tähe hind 4,2€ (ilma lisadetailideta, st ainult värvitud nimetäht). Materjali paksus 4mm, tähe kõrgus ca 10cm. Soovitame puidust tähed seinale kinnitada kahepoolse teibiga – mugav eemaldada või asukohta vahetada (ei ole kaasas).
Detailiga nimetähe hind 4,9€/tk (tähele on lisatud kuni 3 meelepärast detaili). Näiteks DENZEL näidisfotol (kolmel tähel on lisadetailid kroon, pilvekesed ning tähed). Soovides samasugust kombinatsiooni, nagu näidisel, tuleb ostukorvi lisada 3x 4,2€ tähed ning 3x 4,9€ tähed – kokku 6 nimetähte. Kommentaari märgi kindlasti, mis tähtedele milliseid detaile soovid (valida saad ka muud, kui pildil – nt süda, kuumaõhupallid, liblikad vms).

NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi, soovitav(ad) värvitoon(id) ning lisadetailid (kui soovid). Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes – ka vastavalt sellele, kas soovid lisadetaile või ei. Näiteks: DENZEL – D-sinine1 (lisadetail kroon-hall1), E-hall1, N-sinine1, Z-hall1 (lisadetail 2 pilve eri suuruses-sinine1 ja hall1), E-sinine1, L-hall1 (lisadetail täht-sinine1).
Minimaalne tellimus 3 tähte!

VALI ISE VÄRV:
Puidust tähed on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepäraset tooni tähed saata. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Disain

Ainult täht, Detailiga täht