Puidust nimetäht PREMIUM

27,90

Puidust nimetäht Sinu lapse tuppa, Sinu valitud värvitoonis Sinu valitud tähega. Personaalne ja kaunis dekoratsioon!

Puhasta

Kirjeldus

PREMIUM lahendus – nimetäht paksul 8mm materjalil + värvitud on kõik küljed (lisaks ka laiem värvikaart, mille hulgast värvid valida)!

Puidust nimetäht lapse tuppa, asetatav näiteks riiulile, seinale või uksele. Kaunist element ka pildistamisel või fotosessioonil kasutamiseks. Lisab lapse toale isikupära ja omanäolisust. Personaalne nimetäht kaunistab hästi tühja ja igava seina.

Tähe kõrgus ca 35-38cm, sõltuvalt tähest. Tähe laius on samuti varieeruv, sõltuvalt tähe eripärast. Kinnitatav seinale näiteks kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

VALI ISE VÄRV:

Puidust tähte on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida. Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis tähe saata. Märgi kindlasti, kas valisid värvi südamekestega värvikaardilt või teiselt värvikaardilt. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Vaata ka meie teisi sisekujundustooteid, pakume puidust seinanimesid, tähti ning ka mitmeid põnevaid kombinatsioone ja muid sisekujunduselemente, vaata siit lähemalt.

Lisainfo

Mõõtmed38 cm
Viimistlus

Naturaalne, Värvitud