Puidust nimetahvel “Mängur”

25,00

♥ personaalne ja nimeline
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ isikupärane detail lapse tuppa

 

Laost otsas

Kirjeldus

Nimeline dekoratsioon mängukonsooli temaatikaga.

Puidust ringi kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: läbimõõt 30cm, materjali paksus 4mm (detailid ka mitmel tasapinnal). NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

Kõik detailid on käsitsi värvitud ning dekoratsioonile kinnitatud.

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi ja soovitavad värvitoonid. Kui soovid samade värvidega lahendust, pole vaja muus osas täpsustada. Vastasel juhul, kui soovid teisi värvitoone – kirjuta palun lähemalt oma visioonist kommentaari lahtrisse.

VALI ISE VÄRV: 

Toote saad valida endale sobivas värvitoonis. Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist (palun ära lähtu tootefotol olevatest toonidest, kuna meie värvikaart võib olla muutunud ning meil ei pruugi samu toone enam olla) ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis eseme teha.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Ringi läbimõõt

30cm, 40cm