Puidust nimi kalligraafiline eri suuruses

4,007,00

♥ eriti efektne ja pilkupüüdev kalligraafiline kirjastiil
♥ personaalne ning kombineeritav erinevate detailidega
♥ lapse nimi või vabalt valitud fraas
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ nimi on värvitud eest ja tagant, küljed on värvimata
♥ valminud käsitööna
♥ hind on ühe tähe kohta!

 

Puhasta

Kirjeldus

Kujundatud kalligraafilises kirjastiilis puidust nimi seinale või muu valitud loosung.
Klassikaline lahendus – nimi on 4mm vineeril, värvitud on esi- ning tagakülg (servad on tumedad). NB! Tootepilt on illustreeriv, pildil on 8mm materjalil premium lahendus värvitud servadega.

Sobib lapse tuppa seinale või mujale meelepärasesse asukohta. Valida saab ka mistahes teksti või fraasi, ei ole oluline, et tegemist on klassikalise nimega. Personaalne sisekujunduselement koju, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu meelepärase 🙂

Ühe tähe hind sõltub valitud nime kõrgusest (toote juures olev hind kehtib ühe tähe kohta). Nime kõrgust arvestame esitähe järgi, teiste tähtede kõrgus sõltub tähest (nt 20cm nime puhul võib väikese tähe kõrgus olla ca 10cm). Materjali paksus 8mm, esitähe kõrgus lähtuvalt valitud esitähe kõrgusest. Laius sõltuvalt lapse nime pikkusest või valitud loosungist. Soovitame puidust seinanime kinnitada kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi ning soovitav värvitoon. Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes. Näiteks: Denzel sisaldab 6 tähte, seega lisa ostukorvi 6 toodet (sidekriips nimes ei lähe arvesse). Kui lapsel on nimes rohkem kui 8 tähte (sh 2 nime, mille pikkus on üle 8 tähemärgi), kirjuta meile ning teeme Sulle personaalse pakkumise.
Minimaalne tellimus 3 tähte!

Kui soovid enne tellimuse töösse minekut visuaalset pilti nime kuvast, anna meile märku ning saame Sulle selle edastada!

NB! Enamus kirjastiilidel on esitäht eraldi. Kui nimi on pikem ning võib olla liialt habras, valmistame ta mitmes osas (seinale asetatuna jääb ta siiski ühtne).
Hoolika pakendamise ja pika nime puhul ei pruugi tellitud pakk mahtuda pakiautomaati! Kui tellimuse pakkimisel selgub, et nimi ei mahu pakiautomaati, võtame Sinuga eraldi ühendust, et täpsustada paki kätte saamine (kas ise järele tulles (tagastame tasutud postikulu) või kulleriga saates (lisandub juba osaliselt tasutud tarneteenusele vastavalt kullerteenuse osa).

VALI ISE VÄRV:
Toote saad valida endale sobivas värvitoonis. Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist (palun ära lähtu tootefotol olevatest toonidest, kuna meie värvikaart võib olla muutunud ning meil ei pruugi samu toone enam olla) ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis eseme teha. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Seinanime on saadaval ka klassikalises kirjastiilis, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Nime suurus

10cm, 20cm, 30cm, 40cm