Puidust nimi SÄDELEV eri suuruses

5,208,20

Seinale kinnitatavad või riiulile asetatavad puidust sädelevad nimed. Sobib lapse tuppa või mõnda teise tuppa ideaalselt. Valida saab ka mistahes teksti või fraasi, ei ole oluline, et tegemist on klassikalise nimega. Tore ja personaalne sisekujunduselement lapse tuppa, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu sarnase.

 

Puhasta

Kirjeldus

Puidust nimi või Sinu vabalt valitud lause, fraas või sõna Sinu kodu seinale – sädeleva efektiga! Puidust seinanimi on käsitsi värvitud ning efekti andmiseks kaetud lisaks sädeleva glitter- pulbriga (+ lisaviimistletud, et sädelus ei hakkaks pudenema).

Hind kehtib ühe tähe kohta! Materjali paksus 8mm.
Suurus (esitähe järgi): väike 10cm, keskmine 20cm, suur 30cm, ülisuur 40cm.
Laius sõltuvalt lapse nime pikkusest või valitud loosungist. Soovitame puidust seinanime kinnitada kahepoolse teibiga – mugav eemaldada või asukohta vahetada (ei ole kaasas).

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi, soovitav värvitoon ning nime kirjastiil (vt pilti). Esmalt otsusta, millises suuruses võiks olla nimi.
Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes. Näiteks: Denzel sisaldab 6 tähte, seega lisa ostukorvi 6 toodet (sidekriips nimes ei lähe arvesse). Kui lapsel on nimes rohkem kui 8 tähte (sh 2 nime, mille pikkus on üle 8 tähemärgi), kirjuta meile ning teeme Sulle personaalse pakkumise.
Minimaalne tellimus 3 tähte!

Kui soovid enne tellimuse töösse minekut visuaalset pilti nime kuvast, anna meile märku ning saame Sulle selle edastada! Samuti kirjuta meile, kui pakutud näidistest ükski kirjastiil ei tundu päris see 🙂 Saame Sulle veel vajadusel mõned näidised disainida!

NB! Enamus kirjastiilidel on esitäht eraldi. Kui nimi on pikem ning võib olla liialt habras, valmistame ta mitmes osas (seinale asetatuna jääb ta siiski ühtne).
Hoolika pakendamise ja pika nime puhul ei pruugi tellitud pakk mahtuda pakiautomaati! Kui tellimuse pakkimisel selgub, et nimi ei mahu pakiautomaati, võtame Sinuga eraldi ühendust, et täpsustada paki kätte saamine (kas ise järele tulles (tagastame tasutud postikulu) või kulleriga saates (lisandub juba osaliselt tasutud tarneteenusele vastavalt kullerteenuse osa).

VALI ISE VÄRV:
Puidust seinanime on võimalik just Sinule sobivas sädelevas värvitoonis valida – valikus on kuldne, hõbedane, sinine (heledam ja tumedam), roosa (heledam ja tumedam), roheline, kollane, punane.
Oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni seinanime saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvivalikus ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

Soovi korral saad hoopis puidust seinanime koos lapse nimetähega tellida või kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Seinanime on saadaval veel tavavärvides kolmes eri suuruses, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Suurus

Väike, Keskmine, Suur, Ülisuur