fbpx

Puidust nimi uksele

3,40

Uksele või seinale kinnitatavad puidust nimed. Valida saab ka ükskõik mis teksti, ei pea ilmtingimata tegemist olema nimega. Lihtne ja personaalne sisekujunduselement, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude dekoratsioonidega, näiteks lisada krooni, kuumaõhupallid või muu sarnase.

 

Kirjeldus

Nimi uksele – puidust valmistatud nimi toa uksele, seinale või mujale meelepärasesse asukohta!

Ühe tähe hind 3,4€. Materjali paksus 8mm, tähtede kõrgus 6-8cm. Laius sõltuvalt lapse nime pikkusest või valitud loosungist. Soovitame kinnitada kahepoolse teibiga – mugav eemaldada või asukohta vahetada (ei ole kaasas).

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi, soovitav värvitoon ning kirjastiil (kas 1, 2 või 3 näidis kirjastiil, vt pilti). Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes. Näiteks: Denzel sisaldab 6 tähte, seega lisa ostukorvi 6 toodet (sidekriips nimes ei lähe arvesse). Kui lapsel on nimes rohkem kui 8 tähte (sh 2 nime, mille pikkus on üle 8 tähemärgi), kirjuta meile ning teeme Sulle personaalse pakkumise.
Minimaalne tellimus 3 tähte!

Kui soovid enne tellimuse töösse minekut visuaalset pilti nime kuvast, anna meile märku ning saame Sulle selle edastada! Samuti kirjuta meile, kui pakutud näidistest ükski kirjastiil ei tundu päris see 🙂 Saame Sulle veel vajadusel mõned näidised disainida!

VALI ISE VÄRV:
Puidust nime on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni nime saata. Soovi korral saad nime tellida ka lihtsalt lakituna. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad hoopis nime koos lapse nimetähega tellida või kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Lisaks pakume veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.