Puidust pilveriiul mägedega

44,90

Väikeste lisadetailidega pilvekujuline riiul lastetoa seinale – omanäoline ja lapselikkust lisav riiulilahendus, mille saad valida vastavalt enda värvieelistustele!

Laost otsas

Kirjeldus

Lastetoa riiul – pilvekujuline puidust riiul lastetuppa dekoratsiooniks. Käsitööna valminud omanäoline ja armas riiul, millele mahutada mõned sisekujundusdetailid või muud meelepärased esemed.
Riiulil on lisaks tagumisele pilvele ka ees väike pilveke + riiulil asetsevad mäed.

Mõõdud: kõrgus 20cm, laius 33cm, riiuli sügavus 10cm

Riiulil olemas seinakinnitused, kinnitub kahe kruviga (kinnitusvahend kaasas ei ole).

VALI ISE VÄRV:

Puidust pilveriiulit on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase riiuli saata (kirjuta ka, mis toonis peaksid olema mäed ning kas eesmine pilv tuleb muud värvitooni). Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Soovi korral saad riiuli kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa veelgi personaalsemat ja efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame ka suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.

Lisainfo

Mõõtmed45 × 23 × 14 cm