fbpx

Puidust printsi kroon

5,909,90

Puidust seinadekoratsioon – printsi kroon. Kaunis kroon lastetuppa väikesele printsile, kombineeritav hästi näiteks lapse nimega või asetades voodi kohale seinale.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Puidust kroon väikesele printsile – imearmas seinakaunistus, mida kombineerida näiteks lapse nime või mõne muu meelepärase detailiga või eraldi. Efektne ja omanäoline sisekujunduselement, mis täidab rõõmuga tühja ja igava seina!

Mugavalt seinale kinnitatav kahepoolse teibiga (ei ole kaasas) – ei riku seeläbi seina 🙂

Mõõdud:
25 x 14 cm

Valides värvitud töötluse, saadame Sulle vaikimisi sinise krooni. Kui soovid teisi värvitoone, jäta kommentaari kindlasti märge, millist tooni eelistaksid.

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud lähtuvalt Sinu värvieelistustele.

VALI ISE VÄRV:
Printsi krooni on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase krooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed-
Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult