fbpx

Puidust lastetoa riiul – pilv Suur

34,90

Armas puidust pilveriiul lastetoa seinale. Mahutab ilusti mõned raamatud, detailid või mänguasjad vastavalt Sinu eelistustele! Sobib hästi kombineerimiseks väikese pilveriiuliga või ka eraldiseisvalt.

Väikese pilveriiuli leiad vajutades siia.

Kirjeldus

Pilveriiul – puidust riiul lastetuppa dekoratsiooniks. Omanäoline ja armas riiul, millele mahutada mõned sisekujundusdetailid või muud meelepärased esemed. Saad soetada lisaks väikese riiuli, et riiulid koos harmoneeruksid ja looks tuppa lapselikku hõngu 🙂

Mõõdud: kõrgus 23cm, laius 45cm, riiuli sügavus 14cm

Riiulil olemas seinakinnitused (kinnitub kahe kruviga).

Kui soovid sellist valget riiulit nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta, saadame Sulle sel juhul vaikimisi valge riiuli.

VALI ISE VÄRV:

Puidust pilveriiulit on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase riiuli saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kas Sa nägid ka meie teisi riiuleid ja sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed45 × 23 × 14 cm