Puidust “Rõõmus pilv” nimega

22,90

♥ nimeline lastetoa dekoratsioon
♥ armas ja lapselik pilvemotiiv
♥ aseta seinale või mujale meelepärasesse asukohta

 

Laost otsas

Kirjeldus

Nimeline pilvedekoratsioon

Puidust pilve kujuline seinakaunistus/ uksekaunistus / toakaunistus Sinu lapse nimega ning Sinu valitud värvitoonis! Imearmas sisekujunduselement, millega muuta lapse tuba personaalsemaks ning lapselikumaks. Kaunistust saab asetada uksele, seinale või leida muu meelepärane asukoht 🙂

Mõõdud: laius 25cm, materjali paksus 3mm (detailid ka mitmel tasapinnal), kinnitub kahepoolse teibiga. NB! Detailide lõikeservad on tumedad, värvitud servadega lahenduse tellimiseks kirjuta eraldi (sellisele lahendusele on pisut laiem värvikaart ning lahendus on kallim).

Kõik detailid on käsitsi värvitud ning dekoratsioonile kinnitatud.

Tellides kirjuta kommentaari lahtrisse kindlasti lapse nimi. Kui soovid samade detailide ja värvidega lahendust, pole vaja muus osas täpsustada. Kui soovid kaunistust teistes toonides, jätta sellekohane märge kommentaari lahtrisse.

VALI ISE VÄRV: Kaunistuse värvitoonid saad ise valida, sobivad värvivariandid leiad piltide hulgas asetsevast värvikaardist.
Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad kaunistuse kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt, milliseid sisekujundusdetaile me veel valmistame, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂 Soovi korral valmistame ka eritellimusel just mõne seesuguse eseme, nagu Sina soovid!

Kui soovid tuppa efektsemat lahendust, siis lisaks valmistame veel suuremates formaatides seinale mõeldud nimesid, vaata lähemalt SIIT.