Puidust seinatäht nimega PREMIUM

39,90

Päris suur nimetäht Sinu valitud lapse nimega, Sinu valitud värvitoonis! Imeline personaalne sisekujundusdetail Sinu koju! Ilmestab hästi tühja seina, riiulit või muud meelepärast kohta.

Laost otsas

Kirjeldus

PREMIUM lahendus – nimetäht + nimi paksul 8mm materjalil (alustäht 8mm, nimi 8mm) + värvitud on kõik küljed (lisaks ka laiem värvikaart, mille hulgast värvid valida)!

Seinatäht nimega – puidust täht koos lapse nimega lapse tuppa, asetatav näiteks riiulile, seinale või uksele. Kaunis element ka pildistamisel või fotosessioonil kasutamiseks. Seinatäht nimega lisab lapse toale isikupära ja omanäolisust. Personaalne nimetäht kaunistab hästi tühja ja igavat seina. Väga tore ja personaalne sisekujunduselement lapse tuppa, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu sarnase. Vaata lisaks meie teisi tooteid 🙂

  • Tähe kõrgus ca 35-38cm, sõltuvalt tähest. Tähe laius on samuti varieeruv, sõltuvalt tähe eripärast. Nime laius ning suurus sõltub lapse nimest, aga üldjuhul on selle pikkus tasakaalus tähe kõrgusega.
  • Materjali paksus 8mm (suur nimetäht 8mm + nimi 8mm), et täht seinale ära ei “kaoks” ning jääks ruumilise efektiga

Kinnitub seinale kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

VALI ISE VÄRV:

Puidust tähte koos nimega on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida. Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis nimetähe koos nimega saata. Märgi eraldi ära nii nimetähe soovitav toon kui ka lapse nime soovitav toon ning seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Vaata ka meie teisi sisekujundustooteid, pakume puidust dekoratsioone ning ka mitmeid põnevaid kombinatsioone ja muid sisekujunduselemente, vaata siit lähemalt.