fbpx

Puidust tähestikupusle

29,9044,90

♥ arendav tähestikupusle
♥ kogu Eesti tähestik
♥ aitab lapsel tähti õppida
♥ värvilahenduse saad valida
♥ valmib käsitööna Eestis

Puhasta
Tootekood: 51-2 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Puidust tähestikupusle – Eesti tähestiku tähtedega puidust pusle. Pusle aitab lapsel tähti, tähestikku, lihtsamaid sõnu selgeks õppida. Lisaks aitab eristada värve ning neid tasapisi tundma õppida. Arendab ka peenmotoorikat ning lapse käe-silma koordinatsiooni paremat tundmaõppimist, täiendavalt veel vahva silmailu lapse toas! Esindatud on kõik Eesti tähestikus olevad 32 tähte.

Viimistlemata – naturaalset puidutooni, värvimata tähed
Õlitatud – õlitatud loodusliku linaõli-mesilasvahaga, värvimata
Värvitud – käsitsi värvitud vastavalt Sinu eelistustele

VALI ISE VÄRV värvitud pusle puhul (3 võimalust):

  • Puidust tähestikupusle värvitoonid saad ise valida – vali värvikaardilt kuni 4 värvitooni (võid valida ka ühe või 2 tooni) ning valitud värvid kirjuta kommentaari lahtrisse. Saame tähed värvida näiteks üle ühe, ridade kaupa üle ühe, kaootiliselt või muud meelepärast lahendust kasutades – kirjuta meile lähemalt oma soovidest!
  • Kui Sul täpseid eelistusi ei ole, kirjuta, kas soovid puslet näiteks tüdrukulikes või poisilikes toonides.
  • Või kui soovid täiesti värvilist – ehk supervärvilist, kombineerime nii poisilikke kui ka tüdrukulikke toone segamini, jäta palun sellekohane märge kommentaaridesse 🙂

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kõik detailid värvitakse personaalselt ning käsitsi spetsiaalsete mänguasjade värvimiseks sobivate värvidega, mida tunnustab ka Eesti Allergialiit ning mis kannavad ökomärgist.

Kui miskit jäi segaseks, ole hea ja kirjuta meile, saame Sulle nii kõige paremini vastata ning suurima rõõmuga abiks olla! 🙂

Kui Sa ei ole veel näinud, siis vaata ka meie teisi arendavaid mänguasju ja puslevariante. Leiad meie valikust ka näiteks numbripusle ning personaalse nimepusle!

Lisainfo

Töötlus

Viimistlemata, Õlitatult, Värvitult