Puidust tordi topper sädelev

15,90

Valmistame puidust torditoppereid vastavalt Sinu soovile ja eelistustele!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Sädelev topper
Sädelev topper on värvitud + kaetud erilise sädelusega + veelkord viimistletud, et sädelus püsiks.

Puidust torditopper- on stabiilsem ja “massiivsem”, kui paberist tordi topper.Saame teha mõne kujutisega  või ka lihtsalt nimi + number või ainult tekst (nt Palju õnne, Printsess, Issi vms).

Topperi nime osas jäta palun märge kommentaari lahtrisse, ka info, kui sooviksid lõppu lisada nt südamekese või muu (või numbri).
Topperi suurus sõltub valitud eelistustest, teksti kõrguseks on ca 7cm (esitähe järgi mõõtes) – aga see võib lähtuvalt nimest ja eelistustest (nt lisatav number vms) muutuda! Pikema ja kahenimelise topperi puhul võib topper olla pisut madalam, et ta liiga suureks ei läheks. Topperi maksimaalne laius on ca 18-20cm (kui soovid pikema loosungiga või suuremat topperit, telli palun suurem topper). Suurematel ja pikema nimega topperitel kasutame kahte toestuspulka, et topper püsiks tordil stabiilselt.

Kui soovid suuremat/ väiksemat topperit, mida kodulehelt ei leia, kirjuta või helista, saame ka teistes mõõtmetes teha. Kui soovid

NB! Valge sädelus ei ole niivõrd helkiv ja sädelev, kui teised värvitoonid. Topper on ekstra sädelev vaid eestpoolt, teine pool on värvitud sädelusega sarnast tooni.

Tellida saab ka tavalist värvimata ja värvitud topperit ning veidi teise kujundusega topperit, valikuga tutvumiseks vajuta SIIA.

Lisainfo

Värvitoon

Kuldne, Hõbe, Kollane, Punane, Roheline, Sinine, Roosa, Violetne, Valge