Puidust tordi topper SUUR

17,90

Valmistame puidust torditoppereid vastavalt Sinu soovile ja eelistustele!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Puidust tordi topper

SUUR torditopper telli juhul, kui lähtuvalt soovitud tekstist tuleks topper suurem. Näiteks “Palju õnne, Terje” või “Maarika juubel 80” või “Mariliis&Tobias”, “Margarethi kodukohvik” – need tekstid on pikemad ning tuleks valida suur topper (juhul, kui Sa ei soovi, et topper jääks päris pisike). Lisaks võid valida selle juhul, kui soovid suuremat üherealist nimelist topperit (tavatopperil nimi 7cm esitähe kõrguse järgi). Kui soovid keerukamat disaini või muud lahendust, palun võta meiega eraldi ühendust.

Topperi teksti osas jäta palun märge kommentaari lahtrisse, ka info, kui sooviksid lõppu lisada nt südamekese või muu (või numbri).
Topperi suurus sõltub valitud eelistustest:

  • teksti kõrguseks on ca 7cm (esitähe järgi mõõtes), kui topper tuleb mitmerealine (ehk mitme nimega või mõne loosungiga. Aga see võib lähtuvalt nimest ja eelistustest (nt lisatav number vms) muutuda!
  • teksti kõrgus ühe nimega topperil (üherealine) on 10cm, kui soovid suuremat topperit (tavasuurus on ca 7cm).

Tellimiseks:
– vali meelepärane värvitoon ripp-menüüst
NB! Topperid teeme tavaliselt kirjastiiliga nr 1. Kui soovid, et kasutame teist kirjastiili, kirjuta sellekohane number kommentaari lahtrisse.
Topperi nime/ sõnumi/ numbri osas jäta palun märge kommentaari lahtrisse.

Kui soovid suuremat/ väiksemat topperit, mida kodulehelt ei leia, kirjuta või helista, saame ka teistes mõõtmetes teha.

Tellida saab ka tavalist värvimata ja värvitud topperit ning veidi teise kujundusega topperit, valikuga tutvumiseks vajuta SIIA

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Kuld, Hõbe, Roosikuld, Must, Valge, Helesinine, Sinine, Heleroosa, Roosa, Lõheroosa, Punane, Roostepunane, Oranž, Kollane, Sinepikollane, Helelilla, Lilla, Heleroheline/münt, Roheline