fbpx

Puidust nimi Väike

4,00

Seinale kinnitatavad või riiulile asetatavad puidust nimed. Sobib lapse tuppa või mõnda teise tuppa ideaalselt. Valida saab ka ükskõik mis teksti, ei pea ilmtingimata tegemist olema nimega. Väga tore ja personaalne sisekujunduselement lapse tuppa, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu sarnase.

 

Kirjeldus

Puidust nimi või Sinu vabalt valitud lause, fraas või sõna Sinu kodu seinale! Valida saad ka kahe kirjastiili vahel.

Ühe tähe hind 4€. Materjali paksus 8mm, esitähe kõrgus ca 10cm. Laius sõltuvalt lapse nime pikkusest või valitud loosungist. Soovitame kinnitada kahepoolse teibiga – mugav eemaldada või asukohta vahetada!

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi, soovitav värvitoon ning kirjastiil (kas 1, 2 või 3 näidis kirjastiil, vt pilti). Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes. Näiteks: Denzel sisaldab 6 tähte, seega lisa ostukorvi 6 toodet (sidekriips nimes ei lähe arvesse). Kui lapsel on 2 nime, kirjuta kas soovid kahte eraldiseisvat nime või koosolevana, nagu pildil. Kui lapsel on nimes rohkem kui 8 tähte (sh 2 nime, mille pikkus on üle 8 tähemärgi), kirjuta meile ning teeme Sulle personaalse pakkumise.
Minimaalne tellimus 3 tähte!

Kui soovid enne tellimuse töösse minekut visuaalset pilti nime kuvast, anna meile märku ning saame Sulle selle edastada! Samuti kirjuta meile, kui pakutud näidistest ükski kirjastiil ei tundu päris see 🙂 Saame Sulle veel vajadusel mõned näidised disainida!

VALI ISE VÄRV:

Nimefiguuri on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni seinanime saata. Soovi korral saad nime ka lihtsalt lakituna tellida. Seejärel lisa toode ostukorvi. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad hoopis puidust seinanime koos lapse nimetähega tellida või kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Seinanime on saadaval kolmes eri suuruses, vaata lähemalt SIIT.