fbpx

Puidust nimega ruumiline seinadekoratsioon Flamingo

150,00175,00

Eksklusiivne, omanäoline ja efektne ruumiline seinakaunistus toa seinale, mis muudab lapse toa põnevamaks! Imeline, lapselik ja efektne ruumiline sisekujundusdetail seinale, mis teeb toa isikupärasemaks ja pilkupüüdvamaks!

Puhasta

Kirjeldus

Koostöös Floral Estoniaga käsitööna valminud ruumiline toakaunistus/ dekoratsioon – eksklusiivne ja omanäoline sisekujundusdetail lapse toa seinale!

Ruumiline seinadekoratsioon on valmistatud paberist ja puidust, st flamingo valmib paberist ning nimesilt puidust. Puidust nime värvitooni saad ise vabalt valida.

Piltidel oleva seinadekoratsiooni maksumus koos puidust nimesildiga on 150€. Hind sisaldab kuni 8 tähemärki. Kui nimi sisaldab rohkem, kui 8 nimetähte, lisandub hinnale 5€/täht.

Kõik detailid kinnituvad seinale kahepoolse teibi või tugevama maalriteibiga. Dekoratsiooni kõik osad on eraldi pakitud, kaasa tuleb juhend (foto), mille alusel saab dekoratsiooni seinale asetada. Soovi korral saab dekoratsiooni paigutada ka omamoodi (ei pea paigutama õpetuse järgi).

Tellimuse valmistamise aeg on alates 1 nädal. Ehk siis kõige kiiremini saab kätte 1 nädalaga.
Tellimuse saab kätte Tallinnas järele tulemisega või mujale Eestis kulleriga (tellimust vormistades vali ostukorvis vastav transpordiviis, pakiautomaati paraku pakk ei mahu).

Tutvu ka meie teiste seinadekoratsioonidega, vajutades siia.

Lisainfo

Vali toode

Dekoratsioon, Dekoratsioon+1 lisatäht, Dekoratsioon+2 lisatähte, Dekoratsioon+3 lisatähte, Dekoratsioon+4 lisatähte, Dekoratsioon+5 lisatähte