fbpx

Puidust kuumaõhupall roosa – komplekt

9,5015,90

Komplekt kahest puidust kuumaõhupallist, üks suurem ning teine väiksem. Väga armas sisekujunduselement lapse tuppa seinale, kinnitatav lihtsasti näiteks kahepoolse teibiga ning ei kahjusta seeläbi seina. Kombineeritav puidust nime või teiste vingete sisekujunduselementidega.

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Puidust seinadetail – kuumaõhupallide komplekt Sinu valitud värvitoonis. Need on hästi kombineeritavad teiste sisekujunduselementidega, näiteks pilvedega või lapse nimega. Annab tühjale ja ilmetule seinale kindlasti omapära juurde, ilma seina rikkumata!

Seinadetail lihtsasti kinnitatav kahepoolse teibiga (ei ole kaasas) – mugav ja lihtne vajadusel eemaldada.

Mõõdud:
Suur – 17 x 22 cm
Väike – 12 x 15 cm

Valides värvitud töötluse, saadame Sulle vaikimisi roosa komplekti. Kui soovid teisi värvitoone, jäta kommentaari kindlasti märge, milliseid toone soovid detailidele!

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud, vastavalt Sinu värvieelistustele!

VALI ISE VÄRV:
Kuumaõhupalle on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida mõlemad erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂 Klassikaliselt jätame kombinatsiooni nii, nagu pildil. Ehk teisisõnu, suuremal detailil on taust valge ning väikesemal on pealmine osa valge. Värvime Sinule meelepärases toonis pildil olevad roosad elemendid. Kui soovid teistmoodi lahendust, palun anna märku, siis teame arvestada!

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult