fbpx

Puidust tähed ja kuu – komplekt

6,4010,90

Komplekt puidust tähtedest ja kuust. Kaks tähte on suuremad ning kolm väiksemad. Omapärane lastetoa seinale kinnitatav dekoratsioon, kinnitatav lihtsasti näiteks kahepoolse teibiga ning ei kahjusta seeläbi seina. Kaunis lapse voodi kohale või mujale meelepärasesse kohta seinal.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Seinakaunistus lapse tuppa – puidust tähed ja kuu komplektina. Kaunis sisekujundusdetail seinale – ilmestab tühja ja igavat seina ning lisab toale lapselikkust!

Mugavalt kinnitatav kahepoolse teibiga (ei ole kaasas) – hiljem lihtsasti eemaldatav või teise kohta paigutatav ning ei riku seeläbi seina!

Mõõdud:
Väike täht: 6 x 6 cm
Suur täht: 10 x 10 cm
Kuu: 23 x 22 cm

Valides värvitud töötluse, saadame Sulle vaikimisi valge komplekti. Kui soovid teisi värvitoone, jäta kommentaari kindlasti märge, milliseid toone soovid detailidele!

TÖÖTLUS:
Naturaalne
– värvimata, naturaalses puidutoonis (hele vineer). Küll aga lihvitud ning valmis ka oma naturaalses disainis efekti andma! Sobib hästi ka ise värvimiseks või andmaks lapsele värvida.

Värvitud – käsitsi värvitud, Sinule meelepärases värvitoonis!

VALI ISE VÄRV:
Komplekti on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik tähed ja kuu erinevas värvitoonis või samas värvitoonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult