Puidust kell Jänku

48,90

Super armas puidust jänkukujuline kell lastetuppa. Pilkupüüdev, lapselik , vaikne ja hästi eristatavate numbritega. Kellal saab vabalt valida kõrvade ning numbrite tooni. Iga kell valmib hoolega personaalselt kliendi jaoks ning käsitsi värvituna vastavalt kliendi värvieelistustele.

Laost otsas

Kirjeldus

Seinakell lastetuppa – imearmas ja vaikne kell Sinu eelistatud värvitoonis. Kaunis sisekujunduselement ning kella funktsiooni täitev ese lapse toa seinale. Kell on piisavalt suur, et silma paista ning mugavalt numbreid lugeda.
Kell on ruumilise efektiga – jänku kõrva detailid on tasapinnast kõrgemad ning numbrid tasapinnast madalamad.

Mõõdud: 54 x 35cm
Quartz mehhanismiga, töötab 1x AA patareiga (ei ole kaasas).
Kell kinnitub seinale kruviaasaga (vajab kinnituseks kruvi/ tüüblit).

Kui soovid sellist siniste detailidega kella nagu pildil, võid kommentaari lahtri tühjaks jätta, saadame Sulle sel juhul vaikimisi siniste detailidega kella.

VALI ISE VÄRV:
Sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärases toonis jänku detailid värvida. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉 Klassikaliselt värvime Sinu valitud toonis jänku kõrvad ja numbrid. Kui soovid jänku kujutist ka mõnda muud värvi, ole hea ja anna märku, et teaksime Sinu soovidega arvestada.
Kell ning kõik detailid värvitakse käsitsi ning vastavalt Sinu eelistustele!

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Mõõtmed54 × 35 cm