Puidust nimi PREMIUM 20cm kõrgus

5,50

♥ personaalne ning kombineeritav erinevate detailidega
♥ lapse nimi või vabalt valitud fraas
♥ vabalt valitavate värvitoonidega
♥ nimi on värvitud üleni, sh küljed ja tagune
paksust 8mm materjalist, et saavutada ruumilisem efekt seinal
♥ valminud käsitööna
hind on ühe tähe kohta!

 

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust nimi seinale või Sinu vabalt valitud lause, fraas või sõna Sinu kodu seinale!
PREMIUM lahendus – nimi on ruumilisem, 8mm materjalil ning värvitud on kõik küljed 360 kraadi ulatuses.

Seinale kinnitatavad või riiulile asetatavad puidust nimed. Sobib lapse tuppa seinale või mujale meelepärasesse asukohta. Valida saab ka mistahes teksti või fraasi, ei ole oluline, et tegemist on klassikalise nimega. Personaalne sisekujunduselement lapse tuppa, lisaks saab nime täiustada veel mitmete muude seinadekoratsioonidega, näiteks lisada seinale krooni, kuumaõhupallid või muu meelepärase 🙂 Kasutame nimede valmistamisel paksemat 8mm materjali, et nimi seinale nö ära ei kaoks, vaid tekitaks ruumilise efekti. Lisaks on meie nimed alati värvitud 360 kraadi, ehk värvitud on ka küljed (nii on nimi igast nurgast kaunis ning sama mõnusat helget tooni).

Ühe tähe hind 5,5€. Materjali paksus 8mm, esitähe kõrgus ca 20cm. Laius sõltuvalt lapse nime pikkusest või valitud loosungist. Soovitame puidust seinanime kinnitada kahepoolse teibiga (ei ole kaasas).

Tellimust vormistades märgi kommentaari lahtrisse lapse nimi, soovitav värvitoon ning kirjastiil (kas 1, 2 või 3 jne näidis kirjastiil, vt pilti). Nimetähti lisa ostukorvi sama palju, kui on tähti lapse nimes. Näiteks: Denzel sisaldab 6 tähte, seega lisa ostukorvi 6 toodet (sidekriips nimes ei lähe arvesse). Kui lapsel on nimes rohkem kui 8 tähte (sh 2 nime, mille pikkus on üle 8 tähemärgi), kirjuta meile ning teeme Sulle personaalse pakkumise.
Minimaalne tellimus 3 tähte!

Kui soovid enne tellimuse töösse minekut visuaalset pilti nime kuvast, anna meile märku ning saame Sulle selle edastada! Samuti kirjuta meile, kui pakutud näidistest ükski kirjastiil ei tundu päris see 🙂 Saame Sulle veel vajadusel mõned näidised disainida!

NB! Enamus kirjastiilidel on esitäht eraldi. Kui nimi on pikem ning võib olla liialt habras, valmistame ta mitmes osas (seinale asetatuna jääb ta siiski ühtne).
Hoolika pakendamise ja pika nime puhul ei pruugi tellitud pakk mahtuda pakiautomaati! Kui tellimuse pakkimisel selgub, et nimi ei mahu pakiautomaati, võtame Sinuga eraldi ühendust, et täpsustada paki kätte saamine (kas ise järele tulles (tagastame tasutud postikulu) või kulleriga saates (lisandub juba osaliselt tasutud tarneteenusele vastavalt kullerteenuse osa).

VALI ISE VÄRV:
Puidust seinanime on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärast tooni seinanime saata. Soovi korral saad nime tellida ka lihtsalt lakituna (naturaalset puidutooni). Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Leiame lahenduse 😉

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Soovi korral saad hoopis puidust seinanime koos lapse nimetähega tellida või kombineerida teiste puidust sisekujunduselementidega. Vaata lähemalt mida me veel pakume, et enda kodu/ tuba omanäolisemaks muuta! 🙂

Seinanime on saadaval erinevates suurustes, vaata lähemalt SIIT.