fbpx

Puidust taeva komplekt

10,9018,90

Puidust taevaelemendid – koosneb kolmest pilvest, viiest tähest ning ühest kuust. Kaks tähte on suuremad, kolm on väikesemad, samuti on üks pilv suurem ning kaks väikesemad. See sisekujunduselement sobib hästi lastetoa seinale, ilmestamaks igavat seina või osa toast. Lisab toale lapselikkust ja omapära!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Imearmas sisekujundusdetail lapse tuppa. Puidust taeva komplekt Sinu lapse seinale – muudab selle isikupärasemaks ning lapselikumaks! See sisekujundusdetail koosneb väga mitmetest elementidest ning saad iga elemendi tooni ka ise valida, kõik värvitakse käsitsi ning vastavalt Sinu värvieelistustele!

Detaile on mugav kinnitada kahepoolse teibiga (ei ole kaasas) – lihtsasti ja jälgi jätmata eemaldatav ja teise asukohta paigutatav.

Mõõdud:
Väike täht 6 x 6 cm
Suur täht: 10 x 10 cm
Kuu 23 x 22 cm
Suur pilv 23 x 12 cm
Väike pilv 15 x 7,8 cm

Valides värvitud töötluse, saadame Sulle vaikimisi pildil olevates toonides komplekti (sinised pilved, valged tähed ja kuu). Kui soovid teisi värvitoone, jäta kommentaari kindlasti märge, milliseid toone soovid detailidele!

VALI ISE VÄRV!
Taeva komplekti on võimalik just Sinule sobivas värvitoonis valida, sobiv värv vali piltide hulgas asetsevast värvikaardist ning oma valik kirjuta kommentaari lahtrisse, et teaksime Sulle meelepärase kombinatsiooni saata. Seejärel lisa toode ostukorvi. Võid valida kõik elemendid erinevas värvitoonis või samas värvitoonis, täpsusta kommentaaris kindlasti, kas soovid kõike samas toonis või erinevas toonis. Kui meie värvikaardil ei leidunud Sulle sobivat värvitooni, kirjuta meile! Proovime leida lahenduse 🙂
Kõik tooted värvitakse käsitsi Sulle meelepärases värvitoonis.

NB! Tegelikud värvid võivad pisut erineda värvikaardil toodust lähtuvalt ekraani iseärasustest ning valgusest.

Kas Sa nägid ka meie teisi sisekujunduselemente ja riiuleid?  Vajuta siia , et näha, mida me veel pakume 🙂

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Õlitatult, Värvitult