Puidust tordi topper

11,9016,90

Valmistame puidust torditoppereid vastavalt Sinu soovile ja eelistustele!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Puidust torditopper- on stabiilsem ja “massiivsem”, kui paberist tordi topper. Saame teha mõne kujutisega  või ka lihtsalt nimi + number või ainult tekst (nt Printsess, Issi vms).

Topperi nime osas jäta palun märge kommentaari lahtrisse, ka info, kui sooviksid lõppu lisada nt südamekese või muu (või numbri). Jäta ka info, kui soovid topperile numbrit kas nime lõppu või üles/alla (üles/alla paigutame topperi ise lähuvalt nime eripärast ning viisil, kuidas see kõige paremini sobib).

Topperi suurus sõltub valitud eelistustest, teksti kõrguseks on ca 7cm (esitähe järgi mõõtes) – aga see võib lähtuvalt nimest ja eelistustest (nt lisatav number vms) muutuda! Pikema ja kahenimelise topperi puhul võib topper olla pisut madalam (ka lisatud numbri puhul üles või alla võib topperi kõrgus muutuda). Topperi maksimaalne laius on ca 18-20cm (kui soovid pikema loosungiga või suuremat topperit, telli palun suurem topper). Suurematel ja pikema nimega topperitel kasutame kahte toestuspulka, et topper püsiks tordil stabiilselt.

Tellimiseks:
– vali meelepärane värvitoon ripp-menüüst
NB! Topperid teeme tavaliselt kirjastiiliga nr 1. Kui soovid, et kasutame teist kirjastiili, kirjuta sellekohane number kommentaari lahtrisse.
Topperi nime/ sõnumi/ numbri osas jäta palun märge kommentaari lahtrisse.

Kui soovid suuremat/ väiksemat topperit, mida kodulehelt ei leia, kirjuta või helista, saame ka teistes mõõtmetes teha.

Tellida saab ka tavalist värvimata ja värvitud topperit ning veidi teise kujundusega topperit, valikuga tutvumiseks vajuta SIIA

Lisainfo

Töötlus

Naturaalne, Kuld, Hõbe, Roosikuld, Must, Valge, Helesinine, Sinine, Heleroosa, Roosa, Lõheroosa, Punane, Roostepunane, Oranž, Kollane, Sinepikollane, Helelilla, Lilla, Heleroheline/münt, Roheline